Voltas IT €1000 iššūkis
Bandom?
Geriausiai programavimo užduotį atlikusiam studentui – 1000 eurų stipendija

Voltas IT kartu su Kauno technologijos universitetu (KTU) kviečia Programų Sistemų studijų programos pirmo, antro bei trečio kurso studentus laimėti €1000 stipendiją.

Stipendija bus suteikta talentingiausiam studentui, parodžiusiam savo gebėjimus ir analitinį mąstymą atliekant užduotį, paruoštą patyrusių Voltas IT programavimo specialistų. Studentų laukia ne tik stipendija, bet ir kiti prizai – Voltas IT kuriamo produkto OBDeleven dovanų krepšeliai.

Komisija vertins ne CV, bet užduotį, kurią iššūkio dalyviai galės atlikti jiems tinkamiausiu metu ir patogiausioje vietoje. Pasiryžusieji priimti iššūkį, turės užpildyti trumpą aplikacijos formą ir užsiregistruoti HackerRank platformoje, kurioje numatytu laiku jiems bus aktyvuota užduotis.

Prizai

Geriausiai atlikęs užduotį studentas bus įvertintas aukščiausiais balais bei €1000 vertės stipendija, kurią ateinančiam rudens semestrui įteiks KTU. Dar penkiems iššūkio dalyviams, pademonstravusiems puikius įgūdžius, atiteks prizai – OBDeleven išmaniosios diagnostikos prietaisai ir aksesuarai.

Konkurse pirmu smuiku gros užduoties atlikimas, bet jeigu ją vienodai gerai atliks keletas pretendentų, bus vertinami kiti kriterijai – susidomėjimas automobilių industrija, naujausiomis technologijomis, bei galų gale, motyvacija atlikti užduotį ir susidomėjimas karjeros galimybėmis ateityje.

Registracija bei datos

Atrankos procesą kuruos įmonės komisijos nariai:

Gytis Kvedaravičius – Programinės įrangos inžinerijos vadovas

Martynas Šileika – Informacinių technologijų direktorius, įkūrėjas

Vilūnė Eidukaitė – Talentų pritraukimo specialistė

REGISTRUOTIS ČIA

Datos:

Registracija vyksta iki  š. m. gegužės 5 d. (23:59 val.).

Užduoties atlikimas: nuo gegužės 6 iki 22 d. (23:59 val.).

Laimėtojas bus paskelbtas gegužės 31 d.

Papildoma informacija

Stipendija konkursą laimėjusiam studentui bus išmokama nuo einamųjų metų rugsėjo mėnesio. Stipendijos išmokėjimą kuruos KTU.

Įmonė, pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su KTU, ne tik siekia suburti ir pritraukti talentingiausius studentus, tačiau ir dalintis savo žiniomis, tuo pat metu pasisemti ir vertingų įžvalgų iš studentų.

Voltas IT komanda kuria inovatyvius automobilių diagnostikos bei vairavimo patirties gerinimo sprendimus, siekdami tapti lyderiais išmaniojoje automobilių prietaisų rinkoje. Subūrę talentingą programuotojų, inžinierių, bei kitų srities specialistų komandą, įmonė jau daugiau nei septynis metus tobulina OBDeleven siekdama užsitikrinti lyderio pozicijas rinkoje.

Informacija dėl stipendijos:

fondas@ktu.lt